Serwis Informacjny Branży Turystycznej
DZT: Niemiecka oferta turystyczna jest bogatsza dzięki zjednoczeniu
Protesty w Hongkongu odstraszyły turystów?
Rośnie popularność kart EKUZ
Wzrost płacy minimalnej zwiększy obroty w branży?
Wizz Air podnosi opłaty za bagaż

więcej »

Novotel modernizuje swoją bazę w Polsce

Novotel kontynuuje modernizację swojej bazy hotelowej w Polsce. W ubiegłym roku renowacje przeszły 4 hotele, w najbliższych miesiącach kolejne pięć. Architekci pracują nad ich nowym wystrojem i aranżacją, zgodnie z trendami w projektowaniu wnętrz, dostosowują je do światowych standardów i wymagań marki.

Modernizacje pokoi
W tym roku marka planuje w Polsce prace modernizacyjne w prawie 500 pokojach. Projekt w największej skali dotyczy hotelu Novotel Warszawa Centrum - w tym obiekcie trwa właśnie renowacja 249 pokoi na 10 piętrach. Podobne zmiany mają miejsce w Novotel Warszawa Airport, po ubiegłorocznej modernizacji 40 pokoi, kolejne 40 jednostek zostanie odnowionych w tym roku. W pozostałych trzech hotelach planowane są także prace renowacyjne, między innymi zmodernizowanych zostanie 60 pokoi w hotelu Novotel Szczecin Centrum, 50 pokoi w Novotel Poznań Malta czy 70 łazienek w Novotel Kraków Centrum.

Nowa generacja lobby
Największe zmiany w hotelach Novotel będą jednak dotyczyć powierzchni ogólnodostępnych. Projekty, które powstały w polskich pracowniach architektonicznych przygotowane zostały już z uwzględnieniem najnowszych trendów dla marki Novotel. "Nowa generacja lobby" zakłada rozwiązania dostosowane do zmieniających się potrzeb dzisiejszych podróżujących. Według tego konceptu lobby to wielofunkcyjna przestrzeń, która jest "duszą hotelu" i centralnym punktem, gdzie goście mogą się spotkać, pracować, zrelaksować czy zjeść posiłek. To miejsce, które musi emanować przyjazną, gościnną atmosferą, stąd w nowych projektach lobby pojawiają się np. biblioteki czy miejsca przeznaczone do spotkań - tych biznesowych oraz tych mniej formalnych.

Novotel Poznań Centrum
Proces zmian hotelu Novotel Poznań Centrum trwa od kilku lat. Modernizację przeszły już powierzchnie konferencyjne restauracja oraz bar. W tym roku przyszedł czas na lobby oraz recepcję. Renowacja tych przestrzeni rozpoczęła się już w styczniu, a jej zakończenie przewidziane jest na koniec kwietnia. Wystrój lobby i recepcji został przygotowany z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu tych powierzchni oraz zapewnieniu maksymalnej wygody gościom. Elementy wyposażenia a także meble są zaprojektowane w nowoczesnych kształtach oraz w naturalnych odcieniach beżu i szarości, z energetyzującymi i rozświetlającymi akcentami pomarańczy.

Novotel Kraków City West
Hotel Novotel Kraków City West, w pierwszej połowie tego roku zaskoczy swoich gości zupełnie nowym wystrojem lobby, recepcji oraz baru. Przygotowana aranżacja powierzchni ogólnodostępnych zmieni ich kolorystykę oraz oświetlenie, nadając im nowoczesną stylistykę z ciepłymi akcentami żółci i pomarańczy.

Novotel Gdańsk Marina
Novotel Gdańsk Marina, położony przy plaży, to jeden z popularnych wśród gości hoteli w Trójmieście. Jego klienci będą mogli cieszyć się nowym wystrojem hotelu jeszcze przed tegorocznymi wakacjami. Modernizacja w Novotel Gdańsk Marina obejmie remont powierzchni ogólnodostępnych: lobby, recepcji oraz baru. Lobby i recepcja, które stanowią wizytówkę całego hotelu, zostały zaprojektowane z użyciem mebli o nowoczesnych kształtach, a także intensywnych kolorach. Zagospodarowanie dużej powierzchni lobby w optymalny sposób, użyte kolory oraz umieszczenie w hotelowym lobby biblioteki ma zachęcić gości do przebywania w tym miejscu oraz wzmocnić interakcję między osobami wypoczywającymi w hotelu.

Novotel Warszawa Centrum
Novotel Warszawa Centrum także w tym roku przejdzie renowację. Hotelowe lobby zmieni swój dotychczasowy wygląd. Wnętrza obiektu zostały zaprojektowane tak, aby przyciągać harmonią przełamaną akcentami niecodziennych rozwiązań. Szczególnym elementem projektu jest kompozycja lamp umieszczonych w centralnym punkcie foyer. Gra ciepłych barw i ciekawych form ma na celu stworzenie ciepłej i przyjaznej atmosfery w przestrzeniach lobby.

Novotel Kraków Centrum
Nowe aranżacje w hotelu Novotel Kraków Centrum są kontynuacją ubiegłorocznych zmian, które objęły piętro konferencyjne. W drugiej połowie tego roku całkowitej odmianie ulegną powierzchnie w lobby i recepcji. Żywe kolory, wyraziste kształty połączone z wykorzystaniem naturalnych materiałów mają sprawić, że otwarta przestrzeń zachęci do spędzania czasu i relaksu w tymże hotelu
Tagi:

Najnowsze:
DZT: Niemiecka oferta turystyczna jest bogatsza dzięki zjednoczeniu
Protesty w Hongkongu odstraszyły turystów?
Rośnie popularność kart EKUZ
Wzrost płacy minimalnej zwiększy obroty w branży?
Wizz Air podnosi opłaty za bagaż
Jakie wyniki finansowe osiągnęła Grupa eSky w pierwszym półroczu?
Chorwację odwiedza coraz więcej turystów
Wzrosła średnia cena wycieczek na popularnych kierunkach
UNWTO: Dobre półrocze dla turystyki
Podczas wakacji rośnie korzystanie z assistance medycznego
Polska z nagrodą The Best MICE Destination 2019
Piloci British Airways rozpoczęli strajk
Coral Travel z nową gwarancją ubezpieczeniową
W Wiśle powstaje nowy hotel
Sun&Fun rozpoczął sprzedaż oferty Lato 2020
Ryanair zwiększa liczbę lotów z Krakowa
Żyrardów chce przyciągnąć turystów
PLL LOT uruchomi loty do Seulu
Rezidor rozszerza portfolio w Polsce
LOT poleci z Warszawy do Szyman
 
Starsze aktualności:
f

Zgłoś problem z tą stroną »


 Archiwum 2005 

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij