Serwis Informacjny Branży Turystycznej
Royal Tulip wchodzi do Polski
Władze Wenecji przygotowały kary dla turystów
Antalya: Ponad 2 mln turystów w niespełna pięć miesięcy
Znów straszą zadłużeniem branży turystycznej
Turcja: Podziemna atrakcja turystyczna zostanie udostępniona do zwiedzania

więcej »

Novotel modernizuje swoją bazę w Polsce

Novotel kontynuuje modernizację swojej bazy hotelowej w Polsce. W ubiegłym roku renowacje przeszły 4 hotele, w najbliższych miesiącach kolejne pięć. Architekci pracują nad ich nowym wystrojem i aranżacją, zgodnie z trendami w projektowaniu wnętrz, dostosowują je do światowych standardów i wymagań marki.

Modernizacje pokoi
W tym roku marka planuje w Polsce prace modernizacyjne w prawie 500 pokojach. Projekt w największej skali dotyczy hotelu Novotel Warszawa Centrum - w tym obiekcie trwa właśnie renowacja 249 pokoi na 10 piętrach. Podobne zmiany mają miejsce w Novotel Warszawa Airport, po ubiegłorocznej modernizacji 40 pokoi, kolejne 40 jednostek zostanie odnowionych w tym roku. W pozostałych trzech hotelach planowane są także prace renowacyjne, między innymi zmodernizowanych zostanie 60 pokoi w hotelu Novotel Szczecin Centrum, 50 pokoi w Novotel Poznań Malta czy 70 łazienek w Novotel Kraków Centrum.

Nowa generacja lobby
Największe zmiany w hotelach Novotel będą jednak dotyczyć powierzchni ogólnodostępnych. Projekty, które powstały w polskich pracowniach architektonicznych przygotowane zostały już z uwzględnieniem najnowszych trendów dla marki Novotel. "Nowa generacja lobby" zakłada rozwiązania dostosowane do zmieniających się potrzeb dzisiejszych podróżujących. Według tego konceptu lobby to wielofunkcyjna przestrzeń, która jest "duszą hotelu" i centralnym punktem, gdzie goście mogą się spotkać, pracować, zrelaksować czy zjeść posiłek. To miejsce, które musi emanować przyjazną, gościnną atmosferą, stąd w nowych projektach lobby pojawiają się np. biblioteki czy miejsca przeznaczone do spotkań - tych biznesowych oraz tych mniej formalnych.

Novotel Poznań Centrum
Proces zmian hotelu Novotel Poznań Centrum trwa od kilku lat. Modernizację przeszły już powierzchnie konferencyjne restauracja oraz bar. W tym roku przyszedł czas na lobby oraz recepcję. Renowacja tych przestrzeni rozpoczęła się już w styczniu, a jej zakończenie przewidziane jest na koniec kwietnia. Wystrój lobby i recepcji został przygotowany z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu tych powierzchni oraz zapewnieniu maksymalnej wygody gościom. Elementy wyposażenia a także meble są zaprojektowane w nowoczesnych kształtach oraz w naturalnych odcieniach beżu i szarości, z energetyzującymi i rozświetlającymi akcentami pomarańczy.

Novotel Kraków City West
Hotel Novotel Kraków City West, w pierwszej połowie tego roku zaskoczy swoich gości zupełnie nowym wystrojem lobby, recepcji oraz baru. Przygotowana aranżacja powierzchni ogólnodostępnych zmieni ich kolorystykę oraz oświetlenie, nadając im nowoczesną stylistykę z ciepłymi akcentami żółci i pomarańczy.

Novotel Gdańsk Marina
Novotel Gdańsk Marina, położony przy plaży, to jeden z popularnych wśród gości hoteli w Trójmieście. Jego klienci będą mogli cieszyć się nowym wystrojem hotelu jeszcze przed tegorocznymi wakacjami. Modernizacja w Novotel Gdańsk Marina obejmie remont powierzchni ogólnodostępnych: lobby, recepcji oraz baru. Lobby i recepcja, które stanowią wizytówkę całego hotelu, zostały zaprojektowane z użyciem mebli o nowoczesnych kształtach, a także intensywnych kolorach. Zagospodarowanie dużej powierzchni lobby w optymalny sposób, użyte kolory oraz umieszczenie w hotelowym lobby biblioteki ma zachęcić gości do przebywania w tym miejscu oraz wzmocnić interakcję między osobami wypoczywającymi w hotelu.

Novotel Warszawa Centrum
Novotel Warszawa Centrum także w tym roku przejdzie renowację. Hotelowe lobby zmieni swój dotychczasowy wygląd. Wnętrza obiektu zostały zaprojektowane tak, aby przyciągać harmonią przełamaną akcentami niecodziennych rozwiązań. Szczególnym elementem projektu jest kompozycja lamp umieszczonych w centralnym punkcie foyer. Gra ciepłych barw i ciekawych form ma na celu stworzenie ciepłej i przyjaznej atmosfery w przestrzeniach lobby.

Novotel Kraków Centrum
Nowe aranżacje w hotelu Novotel Kraków Centrum są kontynuacją ubiegłorocznych zmian, które objęły piętro konferencyjne. W drugiej połowie tego roku całkowitej odmianie ulegną powierzchnie w lobby i recepcji. Żywe kolory, wyraziste kształty połączone z wykorzystaniem naturalnych materiałów mają sprawić, że otwarta przestrzeń zachęci do spędzania czasu i relaksu w tymże hotelu
Tagi:

Najnowsze:
Royal Tulip wchodzi do Polski
Władze Wenecji przygotowały kary dla turystów
Antalya: Ponad 2 mln turystów w niespełna pięć miesięcy
Znów straszą zadłużeniem branży turystycznej
Turcja: Podziemna atrakcja turystyczna zostanie udostępniona do zwiedzania
Nowa Zelandia zacznie pobierać podatek turystyczny
Strajk na lotnisku w Belgii
Grecos uruchamia czartery z Modlina
Elba: Darmowy urlop, jeśli będzie padał deszcz
Zwyczaje Polaków związane z podróżami do Grecji
Rośnie hotelowe portfolio Grupy TUI
Sri Lanka Tourism przekonuje, że sytuacja w kraju wraca do normy
Co zrobić, gdy linie lotnicze pomylą dane pasażerów?
Większe zainteresowanie wyjazdami na majówkę niż przed rokiem
Udany kwiecień na wrocławskim lotnisku
Certyfikacja Atrakcji Turystycznych Powiatu Poznańskiego
Żyrardów chce przyciągnąć turystów
PLL LOT uruchomi loty do Seulu
Rezidor rozszerza portfolio w Polsce
LOT poleci z Warszawy do Szyman
 
Starsze aktualności:
f

Zgłoś problem z tą stroną »


 Archiwum 2010 

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij